מה אתם עושים כשאתם קמים בבוקר?

את אותם הדברים? אבל?,

מהרגע שאנחנו נולדים אנחנו לומדים לעבוד על אוטומט, ככל שהשנים עוברות דברים שלמדנו ,חווינו ,עשינו מוטבעים בזיכרון הפעיל שלנו שמניע אותנו והופך אותם להרגלים ,הרגלים שלא תמיד רצויים ושמאוד קשה לשנות. הזיכרון הפעיל שלנו משפיע על התנהגותנו, ביצועינו והרגשתנו וככל שאנחנו משתמשים במה שקיים בו הוא מוטבע יותר בתוכנו משפיע על בריאותנו לטווח הקצר ואף עלול בטווח הרחוק לגרום למחלות קשות ולעיתים מחלות ללא מרפא.

מה לעשות?

אם נהיה יותר מודעים לעצמנו נוכל לשנות, לשפר ,להעלים, את כל ההרגלים הפחות טובים והלא נחוצים שאנחנו מרגישים וחווים ,הרגלים שבמצבים מסוימים אף עלולים או גורמים לכאבים ומחלות .איך לעשות?

 

 

בשביל להגיע למודעות באופן עצמאי מומלץ להתבונן במראה "אולטרא פנימית" (בנוסף להתבוננות היומיומית במראה שמציגה רק את הופעתנו החיצונית)

"לראות" את מה שדורש שינוי ולעבוד על העברת השינוי לזיכרון הפעיל עד למצב הטמעתו.

שינוי הזיכרון הפעיל יכול להיעשות די בקלות בשימוש נכון באמצעים המתאימים. במידה ובאופן עצמאי קשה לראות או לשנות אפשר להיעזר באדם ש"יסרוק"

אותנו במכשיר "אולטרא פנימי" יציג לנו את תוצאות הסריקה הפנימית האישית, ידריך וילווה אותנו עד להטמעת השינוי הרצוי בזיכרון הפעיל.

אפשר ללכת לאין ספור סדנאות,הרצאות, לקרוא ספרים ועוד של מומחים מתחומים שונים שבשורה תחתונה כולם "שמים במארזים שונים" את אותם דברים

אבל עדין בלי התמדה שלנו בשימוש בתוכן "המארז" גם אם נגיד לעצמנו כן נכון ,זה לא יעבוד, בשביל לשנות צריך לעשות!

 

אין צורך להגיע למצב שבו נסתכל ונגיד אם הייתי עושה את הדברים אחרת אז....

כולנו רוצים לחיות טוב ולהרגיש טוב בסביבה שמציעה הכל מכל.

תפעול ושימוש נכון מוביל לתוצאות טובות ורצויות.

אז מה אתם רוצים לעשות שאתם קמים בבוקר?

לא חייבים לעשות את אותם הדברים ...